Roberto LakoseljacResponsabile Vendite – Rosja, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Ukraina, Mołdawia, kraje kaukaskie
Roberto Lakoseljac

E-Mailroberto@omniacomponents.com

Olga VyssotskaiaOpiekun Klienta – Rosja, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Ukraina, Mołdawia, kraje kaukaskie
Olga Vyssotskaia

Tel.+39 040 9752 142
E-Mailolga@omniacomponents.com
Skype_Olga VyssotskaiaOlga Vyssotskaia

Luca LorussoOpiekun Klienta – Rosja, Ukraina, Mołdawia, kraje kaukaskie
Luca Lorusso

Mobile+39 040 9752 102
E-Mailluca.lorusso@omniacomponents.com
Skype_MaurizioLuca Lorusso

Maxim ChebotarevKonsultant ds. Sprzedaży – Ukraina, Mołdawia, kraje kaukaskie
Maxim Chebotarev

Mobile+380 67 5668611
E-Mailmaximc@omniacomponents.com

Katarzyna TurylaDyrektor Handlowy – Polska, Wielka Brytania Kluczowy klient, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, kraje bałtyckie, Skandynawia, Dania, Islandia
Katarzyna Turyla

Mobile+39 328 2231320
Tel.+39 040 9752 114
E-Mailkatarzyna@omniacomponents.com
Skype_TurylaKatarzyna Turyla

Andrea ŠarićOpiekun Klienta – Niemcy, Austria, Wielka Brytania Key Account, Szwajcaria
Andrea Šarić

Tel.+39 040 9752 141
E-Mailandrea.saric@omniacomponents.com
Skype_MylonidouAndrea Šarić

Irena ZatloukalovaOpiekun Klienta – Kluczowy klient w Czechach, Słowacji, Polsce, Niemczech
Irena Zatloukalova

Tel.+39 040 9752 126
E-Mailirena@omniacomponents.com
Skype_MylonidouIrena Zatloukalova

Adelina BujnitaOpiekun Klienta – Rumunia, Węgry, Islandia, Finlandia, Dania, Szwecja, kraje bałtyckie
Adelina Bujnita

Tel.+39 040 9752 127
E-Mailadelina.bujnita@omniacomponents.com
Skype_AdelinaAdelina Bujnita

Luca GaddiAgent – Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Rumunia, Węgry, Szwecja, Norwegia
Luca Gaddi

Mobile+39 328 9051724
E-Mailluca.gaddi@omniacomponents.com

Artur LesniewskiAgent – Poland
Artur Lesniewski

Mobile+48 576060550
E-Mailartur@omniacomponents.com

Pekka LindforsKonsultant ds. Sprzedaży – Finlandia
Pekka Lindfors

E-Mailpekka.lindfors@omniacomponents.com

Dimitri GiannoutsosDyrektor Handlowy – Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Belgia, Chorwacja, Albania, Grecja, Cypr, Bułgaria, Kosowo, Bliski Wschód, Afryka, Ameryka Północna, Hiszpania, Portugalia, Turcja
Dimitri Giannoutsos

Mobile+39 334 1433962
E-Maildimitri@omniacomponents.com
Skype_MilosevicDimitri Giannoutsos

Anastasia MylonidouOpiekun Klienta – Wielka Brytania, Irlandia, Grecja, Cypr
Anastasia Mylonidou

Tel.+39 040 9752 135
E-Mailanastasia@omniacomponents.com
Skype_AnastasiaAnastasia Mylonidou

Roberta MaioranaOpiekun Klienta – Francja, Belgia, Luksemburg, Albania, Afryka, Bliski Wschód, Indie, Nowa Kaledonia, Chorwacja, Kosowo
Roberta Maiorana

Tel.+39 040 9752 104
E-Mailroberta@omniacomponents.com
Skype_MaioranaRoberta Maiorana

Tjasa KalcOpiekun Klienta – Hiszpania, Portugalia, Holandia, Ameryka Południowa, Słowenia
Tjasa Kalc

Tel.+39 040 9752 116
E-Mailtjasa@omniacomponents.com
Skype_KalcTjasa Kalc

Riccardo FainiKierownik Sprzedaży – Hiszpania, Portugalia, Holandia, Ameryka Południowa
Riccardo Faini

Mobile+39 380 6469988
Tel.+39 040 9752 123
E-Mailriccardo@omniacomponents.com
Skype_FainiRiccardo Faini

Aleksandar MilosevicSprzedawca / Opiekun Klienta – Serbia, Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Republic of North Macedonia
Aleksandar Milosevic

Mobile+39 342 1611608
Tel.+39 040 9752 113
E-Mailaleksandar@omniacomponents.com
Skype_MilosevicAleksandar Milosevic

Matteo LakoseljacOpiekun Klienta – Israel, Egypt, Turkey, Iran, North America
Matteo Lakoseljac

Tel.+39 040 9752 139
E-Mailmatteo@omniacomponents.com
Skype_SuzziMatteo Lakoseljac

Dyrektor Handlowy – Australia, South Africa, New Zeland, Malta, Far East
Marco Comingio

Tel.+39 040 9752 138
+39 370 3608323
E-Mailmarco.comingio@omniacomponents.com
Skype_ComingioMarco Comingio

Mario MessinaKierownik Sprzedaży – Malta
Mario Messina

Mobile+39 338 3579167
E-Mailmariom@omniacomponents.com
Skype_MessinaMario Messina

Elena SuzziOpiekun Klienta – Australia, South Africa, New Zealand, Malta, Far East
Elena Suzzi

Tel. +39 040 9752 110
E-Mailelena@omniacomponents.com
Skype_PribazElena Suzzi

Dimitri GiannoutsosAgent – Australia, New Zealand, Far East
Andrea Calvio

Mobile+61 415 658 648
E-Mailcalvio@omniacomponents.com