Manažer Prodeje
Luca Gaddi

Mobile+39 328 9051724
E-Mailluca.gaddi@omniacomponents.com

Oblastní Manažer – Italy (Sever Střední)
Marco Comingio

Tel.+39 040 9752 138
+39 370 3608323
E-Mailmarco.comingio@omniacomponents.com
Skype_ComingioMarco Comingio

Davide NegroČinidlo – Triveneto
Davide Negro

Mobile+39 347 2690170
E-Maildavide.negro@omniacomponents.com

Fabio BarberaOdbyt – Valle d’Aosta, Piemonte, Lombardia
Fabio Barbera

+39 335 5299514
E-Mailfabio.barbera@omniacomponents.com
Skype_PignataroFabio Barbera

Mario CarellaOdbyt – Liguria, Toscana, Emilia Romagna
Mario Carella

+39 389 6531080
E-Mailcarella@omniacomponents.com

Mario Messinablastní Manažer – Italy (Jižní střed), Malta
Mario Messina

Mobile+39 338 3579167
E-Mailmariom@omniacomponents.com
Skype_MessinaMario Messina

Alessandro MechelliOdbyt – Lazio, Umbria, Marche, Sardegna
Alessandro Mechelli

+39 329 2311489
E-Mailalessandro@omniacomponents.com

Daniele CasciaroOdbyt – Abruzzo, Molise, Puglia, Basilicata
Daniele Casciaro

+39 320 7455829
E-Maildanielec@omniacomponents.com

Paolo PribazPéče o Zákazníky – Italy (Severozápad)
Paolo Pribaz

Tel.+39 040 9752 134
E-Mailpaolo.pribaz@omniacomponents.com
Skype_PribazPaolo Pribaz

Debora SantonPéče o Zákazníky – Italy (Severovýchod)
Debora Santon

Tel.+39 040 9752 181
E-Maildebora.santon@omniacomponents.com

Elena SuzziPéče o Zákazníky – Italy (Centrální)
Elena Suzzi

Tel. +39 040 9752 110
E-Mailelena@omniacomponents.com
Skype_PribazElena Suzzi

Luca LorussoPéče o Zákazníky – Italy (ižní)
Luca Lorusso

Tel.+39 040 9752 102
E-Mailluca.lorusso@omniacomponents.com
Skype_LorussoLuca Lorusso

Daniele ignataroProduktový Manažer Vendingu – Italy
Daniele Pignataro

Tel.+39 040 9752 185
Mobile+39 331 1690946
E-Maildaniele@omniacomponents.com
Skype_PignataroDaniele Pignataro