Roberto LakoseljacVedoucí nákupního oddělení
Roberto Lakoseljac


Tel. +39 040 9752 115
E-Mail roberto@omniacomponents.com
Michele MedinProduktový manažer
Michele Medin


Tel. +39 040 9752 118
E-Mail michele.medin@omniacomponents.com
Snezana IlicProduktová manažerka
Snezana Ilic


Tel. +39 040 9752 111
E-Mail snezana@omniacomponents.com
Sara AntoniniReferentka nákupu a kódování produktu
Sara Antonini


Tel. +39 040 9752 109
E-Mail sara.antonini@omniacomponents.com
Stefano GiurgevichReferent nákupu – originální díly
Stefano Giurgevich


Tel. +39 040 9752 128
E-Mail stefano@omniacomponents.com
Luke Lakoseljac Referent nákupu – originální díly
Luke Lakoseljac


Tel. +39 040 9752 112
E-Mail luke@omniacomponents.com
Gloria MarcattiReferentka nákupu
Gloria Marcatti


Tel. +39 040 9752 122
E-Mail gloria.marcatti@omniacomponents.com
Eliana BerzinsReferentka nákupu
Eliana Berzins


Tel. +39 040 9752 136
E-Mail eliana@omniacomponents.com
Jessica BrezarReferentka nákupu
Jessica Brezar


Tel. +39 040 9752 144
E-Mail jessica@omniacomponents.com
Elisa ComelliReferentka nákupu
Elisa Comelli


Tel. +39 040 9752 126
E-Mail elisa.comelli@omniacomponents.com
Sara MitrovicReferentka nákupu
Sara Mitrovic


Tel. +39 040 9752 136
E-Mail sara.mitrovic@omniacomponents.com